KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 15074128

nr 1507 4128

Philippe Bergerat

(f. 1926), Frankrike

Studie, Signerad. Kolteckning, 60x45 cm, yttermått inklusive ram: 75x59 cm

Philippe Bergerat, fransk bildkonstnär född 1926.

Utrop:

500 kr

måndag 5 december 2022
kl 20:29:08

Philippe Bergerat

Läs mer om Philippe Bergerat